Psychoterapia Superwizja Coaching

Komunikat
Z uwagi na koronawirusa wszystkie osobiste sesje terapeutyczne zostały odwołane.
Serdecznie zapraszamy do sesji online na Skype lub telefonicznie.
Sesje prowadzą nasi psycholodzy-psychoterapeuci:
mgr Barbara Gojżewska – sesja godzinna 160 zł, terapia pary 200 zł
mgr Paulina Stachura Drost – sesja godzinna 150 zł, terapia pary 190 zł
Zapisy na sesje terapeutyczne www.cpisp.pl/o-nas/, www.znanylekarz.pl lub pod nr tel. 600359060 w godz. 9.00-17.00.
Przedpłata za sesję przelewem na 3 dni przed terminem sesji
na konto Barbara Gojżewska Centrum Psychoterapii Poznań os. Tysiąclecia 71
nr 61 1020 4027 0000 1002 0038 8884
Szybki termin sesji online możliwy jest po przesłaniu zdjęcia potwierdzenia przelewu na powyższy nr telefonu.

„Pamiętaj, że nie możesz porzucić tego, czego nie znasz. Aby siebie przekroczyć, musisz siebie poznać”. ~Nisargadatta Maharaj

Psychoterapia jest procesem poznawania siebie. Jest też spotkaniem z empatycznym, nie oceniającym terapeutą, który pomaga przejść przez najbardziej cierniste i wyboiste miejsca w doświadczeniu i osobowości. Psychoterapia pozwala lepiej zrozumieć swoją motywację do działania, podejmowane wybory, powtarzające się wzorce zachowań, pozwala zmierzyć się z relacyjnymi traumami, trudnymi życiowymi doświadczeniami i kryzysami. Dzięki obecności i wsparciu kompetentnego terapeuty możliwe jest przyjęcie tych doświadczeń i wypracowanie nowych sposobów radzenia sobie, myślenia i reagowania emocjonalnego. Psychoterapia jest procesem, który przebyty w pełni, przyczynia się do zwiększenia świadomości siebie i tym samym odczuwania większej satysfakcji i radości z życia, daje elastyczność i wolność od starych, nieprzystosowawczych schematów myślenia, odczuwania i działania.

Psychoterapię w naszym Centrum prowadzą doświadczeni i kompetentni terapeuci, szczegółowe informacje o każdym z nich znajdziesz w zakładce O Nas. Spotkania z terapeutą odbywają się zwykle raz w tygodniu, zarówno tempo jak i metody pracy dopasowane są zawsze indywidualnie do każdego, kto z terapii chce skorzystać.

Aby zapisać się na psychoterapię albo uzyskać więcej informacji, zadzwoń: