Psychoterapia Superwizja Coaching

„Pamiętaj, że nie możesz porzucić tego, czego nie znasz. Aby siebie przekroczyć, musisz siebie poznać”.
~Nisargadatta Maharaj

Psychoterapia jest procesem poznawania siebie. Jest też spotkaniem z empatycznym, nie oceniającym terapeutą, który pomaga przejść przez najbardziej cierniste i wyboiste miejsca w doświadczeniu i osobowości. Psychoterapia pozwala lepiej zrozumieć swoją motywację do działania, podejmowane wybory, powtarzające się wzorce zachowań, pozwala zmierzyć się z relacyjnymi traumami, trudnymi życiowymi doświadczeniami i kryzysami. Dzięki obecności i wsparciu kompetentnego terapeuty możliwe jest przyjęcie tych doświadczeń i wypracowanie nowych sposobów radzenia sobie, myślenia i reagowania emocjonalnego. Psychoterapia jest procesem, który przebyty w pełni, przyczynia się do zwiększenia świadomości siebie i tym samym odczuwania większej satysfakcji i radości z życia, daje elastyczność i wolność od starych, nieprzystosowawczych schematów myślenia, odczuwania i działania.

Psychoterapię w naszym Centrum prowadzą doświadczeni i kompetentni terapeuci, szczegółowe informacje o każdym z nich znajdziesz w zakładce O Nas. Spotkania z terapeutą odbywają się zwykle raz w tygodniu, zarówno tempo jak i metody pracy dopasowane są zawsze indywidualnie do każdego, kto z terapii chce skorzystać.

Aby zapisać się na psychoterapię albo uzyskać więcej informacji, zadzwoń:

  • 61 870 14 64,
  • 600 35 90 60,
  • lub zapisz się online na www.cpisp.pl/o-nas/ , zakładka O NAS. Tu wybierz terapeutę o raz naciśnij kalendarz znanylekarz i wybierz termin wizyty lub napisz maila: [email protected]